Відгуки

Відправити
photo
Ірина
"ІННОВАЦІЙНІ ОБЛІКОВІ СИСТЕМИ"

05.12.2023 ми проводили невеличкий захід в готелі на вул. Ямській м.Київ. Хочу висловити щиру вдячність за сервіс і гостинність яку ви надаєте. Починаючи зі дзвінка в конференц-сервіс де уважно віднеслись до всіх деталей та прохань, організували дистанційне оформлення всіх необхідних процесів і документів до персоналу який очікував нас в готелі з посмішкою. Також хочу відмітити уважність до побажань і якість самих кава-брейків. Все було вчасно, за таймінгом і без нарікань. Дякую за Вашу роботу і турботу до кожного гостя. Дякуємо усім хто створив для нас затишну атмосферу.

photo
Сусідко Олена
Training Platform Medical Center Dr. Nikolaev
Сусідко Олена

Команда Training Platform Medical Center Dr. Nikolaev регулярно проводить в Optima Hotel Group конференції. Хочемо висловити щиру вдячність за відмінну організацію. Наші враження завжди позитивні. Ваша професійна команда демонструє високий рівень організації та уваги до деталей. Конференц-зали комфортні та оснащені всім необхідним обладнанням для проведення презентацій і доповідей. Розташування готелів у зручному місці сприяє легкості доступу для всіх учасників заходу. Також хочемо відзначити велику увагу до гостинності та зручностей для учасників конференції. Дякуємо вам за гарні враження, які ми отримуємо від нашого перебування в Optima Hotel. Ваше внесення в успіх конференції є важливим і ми плануємо співпрацювати з вами в подальшому.

16.10.2023

photo
Лариса Скрипченко
Центр підтримки громадських та культурних ініціатив "Тамариск"
Лариса Скрипченко

Вже багато разів Центр Тамариск проводить заходи в Optima Hotel Дніпро. Навіть під час війни тут зберігають високій рівень обслуговування та якість. При відсутності світла працює генератор, зали мають все обладнання для проведення тренінгів, є фліпчарт, екран, проектор. Ми відчуваємо комфорт та турботу. Харчування завжди подобається нашим учасникам, дуже смачно та якісно. Дякуємо усім хто створює для нас гарні умови! Дуже приємно повертатися до вас!

11.03.2023

photo
Бузмаков Володимир Іванович
ВГО "Співтовариство ІТ-директорів України"
Бузмаков Володимир Іванович

Більше п'яти років Співтовариство ІТ-директорів України співпрацює з Optima Hotel Group з відділом MICE - регулярно проводимо заходи СІО-Джаз (https://itdirector.com.ua/CIOJazz/) у готелях мережі Optima Hotel Group.
В готелях завжди привітна атмосфера, смачна кухня, доброзичливий персонал, комфортні номери, обладнані конференц-зали - все, що потрібно для проведення бізнес-події.
Дякуємо Optima Hotel Group, відділу MICE та особисто Олені Романенко та Олені Волик за організацію відмінного сервісу для проведення СІО-Джаз.

02.03.2023

photo
Остапенко Ольга Сергеевна
Веди Тур-Групп Украина
Остапенко Ольга Сергеевна

Выражаем огромную благодарность Алине Качановой ❤ за помощь в организации и проведении туристических семинаров в отелях международной сети "Оптима": Днепре, Полтаве и Мариуполе.
Выражаем благодарность работникам отелей за высокий уровень сервиса и прекрасное обслуживание.
Особенная благодарность работникам отеля Оптима Мариуполь❤, радушный и тёплый приём, нам очень запомнился отель!
 

photo
Ляшенко Олена Володимирівна
Grand Medical Group AG
Ляшенко Олена Володимирівна

Представництво компанії "Grand Medical Group AG" в Україні висловлює свою подяку Ірині Калініній, менеджеру напрямку MICE, Олійник Юлії, заступнику керуючої готелем та всьому персоналу готелю "Раціотель Київ" на Бориспільській за чудову організацію Циклової зустрічі для співробітників Компанії з України, Беларусі та Турції. Дуже привітна атмосфера, смачна кухня, доброзичливій та клієнторіентований персонал, затишні невеличкі номери, всім забезпечений конференц-зал - все це сприяло успішному проведенню зустрічі. З повагою та до наступних зустрічей!

photo
Шакуло Тетяна
Туроператор "Альянс"
Шакуло Тетяна

Туроператор "Альянс" висловлює подяку відділу Optima MICE і особисто Качановій Аліні за допомогу в організації та координації семінарів у Черкасах, Чернігові та Дніпрі протягом серпня 2019 року. Завжди приємно працювати з професіоналами і клієнтооріентованими менеджерами! Будемо і в подальшому користуватись сервісами Optima MICE, бажаємо Вашому колективу успіхів та подальшого бізнес-зростання. З повагою, відділ маркетингу туроператора "Альянс".

photo
Диана
Диана

Спасибо Гостинице Optima Житомир, и, непосредственно, Ирине Калининой (Менеджер направления MICE Optima Hotel Group) за помощь в организации мероприятия и оперативность в решении всех вопросов связанных с ним. А так же, за гостеприимство и высокий уровень обслуживания!

photo
Юрій
Agro Events
Юрій

Щиро дякую Анні Короїд та персоналу готелю Оптима Колекція Дніпро за організацію семінару та високий рівень сервісу.
Завдяки Вам ми провели семінар на високому рівні, що підтвердили наші учасники.
Мережа Оптима - це завжди якісний сервіс, але у Вас в готелі особлива атмосфера гостинності, приємно буде провести наступний семінар у Вас.
Окремо дякую, що врахували всі наші побажання.

До наступної зустрічі, бажаю Вам вдячних та щедрих гостей)

photo
Юлия Зверева
fishki.ua
Юлия Зверева

Хочу поблагодарить вашу офисную сотрудницу Елену Романенко! Будем второй раз у Вас в отеле проводить конференцию, и это человек с которым хочется её организовать! Посоветует, подскажет, поможет, быстро внесет правки и все просчитает, пересчитает. Очень очень очень ценный сотрудник! И очень хочу обратить Ваше внимание на неё. Спасибо!:)

Каменко Іван
Каменко Іван
Директор ГО "Egalite International"
Каменко Іван

ГО «Egalite International» висловлює щиру подяку за надані послуги під час проведення Форуму «Консолідація заради децентралізації», який відбувся 25-26 вересня 2018 року в г. Черкаси.

Співробітники «Оптіма Черкаси» своєчасно і в повному обсязі виконали свою роботу.

Приємно здивував високий рівень сервісу і комфортна локація. Особливо хочемо відмітити роботу адміністраторів і ресторану – дуже приємно, швидко, чутливо до змін у заході.

https://www.egaliteint.org/

 

Ксения Решетняк
Ксения Решетняк
Ксения Решетняк

Большое спасибо компании Optima и лично Юлии Овчинник за отличную оперативную работу в организации семинаров. Всегда предоставляется полная информация о залах, подбирается оптимальный вариант под каждое мероприятие.
Состояние залов отличное. Всегда приятно проводить семинары и конференции именно в отелях сети Optima.
Приятно внимание со стороны сотрудников компании и помощь в решении различных вопросов.
Процветания Вам, ребята!

Евгений Осипчук
Евгений Осипчук
«ОДНА НАДЕЖДА»
Евгений Осипчук

22-24.06.17 наша организация проводила тренинг на 50 человек в отеле Optima в Черкассах. Подобные тренинги мы проводим по всей Украине в областных центрах. Но, к сожалению, далеко не везде мы встречаем такой профессиональный подход сотрудников к клиентам как это было в данном отеле в Черкассах.

Особо хочу отметить менеджера Наталью Коваленко, которая оперативно помогала решать самые нестандартные вопросы. При этом весь персонал проявлял активную позицию в том, чтобы нашей группе было максимально комфортно проживать и проводить тренинг на протяжении всех 3 дней. Благодарим за сотрудничество.

Желаем вам не опускать планку! Будем в Черкассах что-то еще проводить, обязательно обратимся к вам.
С уважением,

Евгений Осипчук,

проект «ОДНА НАДЕЖДА»

http://onehope.com.ua

photo
Евдокимов А.В.
Директор по маркетингу Secur
Евдокимов А.В.

Компания SECUR искренне благодарит компанию «Optima MICE» за оказанные услуги во время проведения семинара «Техническая эволюция», который состоялся в гостинице Дворжец, конференц-зал «Краков» 11 ноября.

Благодарим сотрудников компании, которые принимали участие в организации нашего мероприятия. Ваша команда продемонстрировала профессионализм и организованность.

Марина Кирий
Марина Кирий
Ведущий специалист MICE ПАТ "КИЙ АВИА "
Марина Кирий

Мы очень ценим, что среди большого количества отелей сети Optima наши Клиенты всегда находят варианты для организации того или иного мероприятия. Кроме того, конференц обслуживание всегда на высшем уровне - от персонала до качественно продуманного меню. Большое количество новых современно-оснащенных залов дает возможность проводить проекты разного масштаба.

Очень важным для нас то, что менеджмент Optima принимает личное участие во внутренних тренингах по обучению наших сотрудников, ведь постоянно расширяет свою сеть новыми объектами и тем самым удовлетворяет потребности требовательного рынка MICE услуг.

Мы всегда с удовольствием предлагаем нашим Заказчикам и Партнерам размещение и проведение различных MICE мероприятий в отелях сети Optima, так как Optima - гарантия качества, комфорта и высокого сервиса.

Елеонора Смирнова
Елеонора Смирнова
Офис-администратор ТОВ "ЛАПП УКРАИНА"
Елеонора Смирнова

Помимо основного профиля компании Optima, следует отметить профессиональный подход компании к организации конференц-сервиса. Это отображается, во-первых, в гибкости заказываемых сервисов и их тарификации (например, Вам нужен демонстрационный экран, но не нужен проектор), во-вторых в оперативности решения сложных задач (подготовка нужного оборудования, готовность работы с нестандартными или крупными мероприятиями), ну и как всегда реальная ценовая политика, особенно по сравнению с другими представителями конференц-сервиса.

Интересно также, что коллектив MICE мыслит нестандартно, в чем ему помогают уже ранее успешно реализованные проекты отельной сети Optima и сильная, воодушевленная, влюбленная в свою работу команда.  Наша компания имела опыт и радость проведения с MICE как деловых встреч, так и корпоративных мероприятий численностью около 30 человек, впечатления коллег от организации всегда положительные и теплые.

От себя могу сказать, что работается при согласовании всех моментов легко, пожелания обязательно учитываются, а в случае сложностей всегда помогут и по итогу все проходит на уровне!

 

Татьяна Рябоволова
Татьяна Рябоволова
International Connection LLC
Татьяна Рябоволова

Хочу искренне поблагодарить команду Optima за их постоянную готовность сделать шаг навстречу клиенту, оперативность, обязательность и высокое качество услуг. Всегда приятно чувствовать себя долгожданным гостем о котором искренне заботятся. 

Удобная система сотрудничества через центральный офис группы позволяет избежать волокиты с документооборотом, экономит время и упрощает работу со всеми отелями группы.

Особо хочу отметить Менеджера по развитию бизнеса Елену Лобко и менеджера по работе с ключевыми клиентами Оксану Беркиль.