Ресторани  в

img
Івано-Франківськ

  • Готелів всього: 1
  • Конференц-залів всього: 3
  • Ресторанів всього: 1

Бенкетний зал ресторану "Альпійський"

Бенкетний зал ресторану "Альпійський"

Час роботи: 10:00 - 23:00
Вікна: є
Wi-fi: є
Парковка: є
Кількість осіб: 80

Просторий світлий бенкетний зал ресторану "Альпійський", розраховано на 80 посадкових місць. Він має авторським інтер’єр, який вдало поєднує все краще з європейського досвіду з талантами місцевих майстрів. Великі панорамні вікна та вид на мальовниче озеро створюють затишок для кожного гостя і дають відчуття легкості та свободи.

Зал ідеально підходить для проведення різного типу святкувань: весільних церемоній, запальних вечірок, корпоративних та дружніх вечорів, сімейних свят чи дитячих днів народжень. Затишна та доброзичлива атмосфера та гідний сервіс нікого не залишить байдужим. Побувавши тут одного разу, вам неодмінно захочеться повернутися.
 

Номери 38
Парковка Free
Вокзал (КМ) 3,5
Ресторан +
Бар +
Конференц-зал 1
Room service +
Wi-Fi Free

Optima Collection Парк Готель Івано-Франківськ

Готель «Optima Collection Парк Готель Івано-Франківськ» пропонує для проживання 38 номерів різних категорій. У розпорядженні гостей ресторан «Альпійський» з європейською та українською кухнями. Оренда під проведення масових корпоративних заходів, конференцій, сімейних подій, ділових переговорів, презентацій, майстер-класів. VIP зал з окремим входом і гриль-бар «Ранчо» роблять можливою професійну організацію банкетів, кава-брейків та фуршетів.

close
Фуршет
Фуршет 80 осіб