Ресторани  в

img
Суми

  • Готелів всього: 1
  • Конференц-залів всього: 3
  • Ресторанів всього: 1

Кафе грузинської кухні «Стумарі»

Кафе грузинської кухні «Стумарі»

Час роботи: с 11.00 до 23.00
Вікна: є
Wi-fi: є
Парковка: є
Кількість осіб: 85
Габарити залу: 125 м²

«Стумари» – сонячне кафе грузинської кухні, цитадель гостинності, смачних страв, ароматних вин і традицій в місті Суми.

Колоритний інтер'єр, грузинська музика, широке меню автентичних страв і напоїв, перенесуть вас в щедру, веселу і неймовірно красиву Сакартвело.

Всі страви в цьому кафе готує шеф-кухар з Грузії Темур і при цьому, він, за традицією, наспівує мелодії свого народу – можливо, в цьому й полягає секрет таких особливих хінкалі, хачапурі з золотистою скоринкою і соковитого шашлику.

Спеціально для Вашого заходу Темур, може провести кулінарні майстер-класи з приготування смачних і таких грузинських страв.

Пориньте у ароматно-пряні Грузію з мудрими тостами, доброю атмосферою і відчуйте себе справжнім грузинським гостем.

Номери 93
Парковка Free
Вокзал (КМ) 2,5
Ресторан +
Бар +
Конференц-зал 2
Room service +
Wi-Fi Free

Optima Суми

Готель «Optima Суми» пропонує для проживання 93 номери різних категорій. У розпорядженні гостей ресторан «Смачно по-українськи», можлива оренда приміщення для корпоративних свят, бізнес-подій, конференцій, семінарів, фуршетів. Гриль-бар «Дикий Захід» місткістю 85 осіб для проведення кава-брейків, дегустацій, тренінгів, тімбілдингів, презентацій, майстер-класів.

Місцем перебування під час тривоги слугує: нульовий поверх швейного цеху (приміщення без вікон). Е стільці, кулер з питною водою, санвузол, інтернет). Два виходи. Загалом можемо розмістити близько 200 осіб, якщо використати кожне приміщення нульового поверху.

close
Банкет
Банкет 85 місць
П-стіл
П-стіл 80 місць